Poslední novinky

FCL FCL

Free Cool Line - tak to doufáme, že bude. Konečně začínáme budovat místnost pro vás. Přes prázdniny se pokusíme dokončit stěhování a vy budete mít v knihovně místo jen pro vás, kde najdete knížky, které vás zajímají. Co je to FCL - free cool line a oranžové kolečko nahoře na hřbetu knížky značí, že tuhle si tedy nenechte ujít. Když zadáte do katalogu FCL najde vám přesně to, co si rádi přečtete. Nevěříte? Vyzkoušejte.

Listování Listování

Jako každý rok, máme dobrou zprávu pro všechny milovníky Listování. tentokrát to bude příběh sportovce Usaina Bolta.LiStOVáNí střílí do dalších neobjevených žánrů, a to přímo do dvou: do sportovní literatury a životopisu. Kniha vypráví o nejrychlejším sprinterovi všech dob, Usainu Boltovi - nejrychlejším člověku na světě. Listování přivítáme v pondělí 24. února 2014 v 12.15 hodin v sále Kina.

Máte rádi komiks? Máte rádi komiks?

A to fest? Tak to chutě do knihovny, najdete tu celou řadu komiksů. Dokonce i povinnou četbu v bublinách. To je super, ne ? A to byste nevěřili - komiksovou podobu Bible. To se bude senzačně číst, uvidíte.

Vařím si sám Vařím si sám

Chcete překvapit? Miláčka, rodiče, kamarády ... Máme pro vás knížku, kde najdete recepty na něco dobrého. Recepty sjsou velmi podrobné a tak pečlivě vysvětlené, že se dobrota musí podařit i člověku, který vaří poprve. Vážně. ... no alespoň autor to tvrdí.